24.7.2016

Balík do Dánska

Krajina na Jutskom polostrove, ktorú obýva len niečo málo cez päť miliónov ľudí, možno nepatrí medzi najobľúbenejšie turistické ciele – za svoju letnú dovolenku by asi väčšina z nás zamierila skôr na juh. Ale napriek tomu má Dánsko svoje zvláštne čaro, ktoré stojí za to si vychutnať, až tu raz budete. Kráľovstvo malej morskej víly, drsného morského príboja, špičkových detektívok a tiež špecifické mentality oficiálne síce nepatrí do Škandinávie, ale možno povedať, že k nej má veľmi blízko. Zaslat.cz však dokáže doručiť balík aj na drsný sever, do krajiny fjordov, studených vetra a tiež napríklad do Grónska alebo na Faerské ostrovy, čo sú regióny, ktoré k Dánskemu kráľovstvu oficiálne patrí.

Cena so zľavou

Prvý balík už od 8€

Rýchlosť

Balík doručíme do 3 dní

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík do Dánska

Váš balík bude v Dánsku napríklad už zajtra

Potrebujete poslať balík do Dánska, ale neviete tak celkom iste, ako na to? V Zaslat.cz vám so všetkým poradíme. Poďme sa na to spoločne pozrieť.
Dánsko je súčasťou Európskej únie a to pre transport balíkov a zásielok predstavuje jednoznačnú výhodu. Vďaka minimálnej administratívnej záťaži nepotrebujete ani vy, ani my v Zaslat.cz vypĺňať žiadne dokumenty všetko tak zvládneme absolútne bleskom, takže doručenie potom garantujeme do troch pracovných dní. Ak by ste to potrebovali stihnúť ešte rýchlejšie, ani to nie je vylúčené. Stačí využiť službu expresnej prepravy. Náš kuriér potom zabezpečí, že balík nájde svoj cieľ do 24 hodín od chvíle, kedy bol odovzdaný doručovacej službe. Pokiaľ si prepravu objednáte do 12. hodiny, budeme u vás ešte popoludní a nasledujúci deň je balík tam, kde ste ho chceli mať.

Čo je potrebné zariadiť, ak posielate balík do Dánska

Spomenuli sme, že Dánsko (s výnimkou Grónska a Faerských ostrovov) je súčasťou Európskej únie. Pre tovar pohybujúci sa v jej rámci platí, že nepodlieha žiadnemu clu. Čo so sebou logicky nesie aj oslobodenie od povinnosti vypĺňať colné vyhlásenie a platiť pridružené administratívne poplatky, rovnako ako vypĺňanie komerčné faktúry, ktorá je viazaná práve na preclenie tovaru. Jediné, čo je tak potrebné si strážiť, je teda obsah balíka. Nezabúdajte, že v Dánsku platí regulácie pre posielanie starožitností, kožušín, šperkov, cenných kovov a drahých kameňov. Ak nechcete teda riskovať, že bude váš balík na hranici zabavený, radšej sa týmto položkám vyhnite.

Okrem toho je však posielanie balíkov do Dánska tak jednoduché, ako len môže byť. Jediné, čo od vás v Zaslat.cz potrebujeme, je mať pripravený balík. My už si ho od vás potom preberieme priamo v mieste vášho bydliska (alebo kdekoľvek inde, kde si to určíte), opatríme ho vytlačeným štítkom so všetkými potrebnými údajmi a pošleme ho do sveta. Váš balík bude u svojho cieľa kdekoľvek v Dánsku najrýchlejšie, ako je to len možné. Zdarné doručenie možno sledovať aj online. A ak by ste predsa len mali nejaké obavy, že vaša zásielka nedorazí v poriadku, môžete na ne pokojne zabudnúť. Všetky zásielky totiž máme poistené.

Chcem využiť zľavu 7€ na prvú zásielku do Dánska!