12.6.2016

Balíky a poštovné z alebo do Poľska

balík do Poľska

Do Poľska to máme čo by kameňom dohodil, a tak nie je divu, že medzi Poľskou a Slovenskou republikou dochádza o čulému obchodnému ruchu. Dennodenne putujú dopravnými koridormi medzi Slovenskom a Poľskom tisíce balíkov a zásielok, ktoré v rukách kuriérov absolvujú náročné trampoty, aby sa v poriadku octily u svojich nových majiteľov. Chcete aj vy poslať balík do Poľska? Nie je nič ľahšie, než zveriť to do rúk profesionálnych dopravcov. U nás v Delibarry všetko vybavíme za vás a to do štyridsiatich ôsmich hodín. K tomu ako bonus ponúkame nízke ceny a poistenie zdarma.

Cena so zľavou


Prvý balík už od 7€

Rýchlosť


Balík doručíme i do 24 hodín

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík z / do Poľska

Ako poslať balík do Poľska

Balík môžete samozrejme poslať aj pomocou štátnych služieb. Slovenská pošta balík do Poľska doručí rovnako dobre ako akýkoľvek iný dopravca. Poštovné do Poľska nájdete na webových stránkach Slovenskej pošty. Ale pre vás ako zákazníka to znamená, že budete musieť balík doniesť na najbližšiu pobočku pošty a navyše vám nikto nezaručí, za ako dlho sa balík do cieľovej destinácie dostane.
Ak chcete staviť na istotu, potom dajte prednosť súkromným firmám, ktoré sú špecializované na dopravu zásielok a balíkov a majú pod palcom nielen celú Európu, ale aj celý svet. Presne vedia, aké pravidlá kde platia, aké poplatky treba uhradiť, či je potrebné na tovar uvaliť clo alebo nie, prípadne či musíte vyplňovať nejaké špeciálne formuláre a pripájať ich k svojim zásielkam. Delibarry toto všetko vybaví za vás. A v prípade balíkov do Poľska toho našťastie nebude nijako moc. Pretože sa jedná o stať spadajúce pod Európsku úniu, posielanie balíkov nepodlieha žiadnym zvláštnym predpisom, neplatí sa colné poplatky a cez hranice sa možno pohybovať úplne slobodne. To všetko prispieva k tomu, že balík nájde nového majiteľa do dvoch dní. A kuriér mu ho navyše odovzdá priamo do vlastných rúk, takže nebude musieť ponáhľať na poštu.

V Poľsku sme ako doma

U nás v Delibary vieme, že zákazník chce predovšetkým kvalitu za nízku cenu. Vďaka tomu, že dokážeme prepojiť jednotlivé kuriérov a ich zásielky, maximálne ušetríme nielen čas, ale aj náklady a výsledná cena tak bude viac než priaznivá. Môžeme hrdo vyhlásiť, že v porovnaní s konkurenciou patrí naše ceny vždy k tým nižším.

Európu poznáme ako svoje topánky. V každej krajine tu máme kuriérmi, ktorí už čakajú na vaše balíky, napríklad práve do Poľska. Tak na čo čakáte? Už viete, že je to veľmi jednoduché. Doručiť zásielku do Poľska nebolo nikdy jednoduchšie. Ale keby vám predsa len nebolo niečo jasné, nie je problém zavolať a na všetkom sa dohodneme. My sme tu pre vás, nie naopak. Presvedčíte sa?
Chcem využiť zľavu 7€ na prvú zásielku do / z Poľska!