12.6.2016

Expresná preprava a doručenie zásielok

expresné preprava balíkov a zásielok

Okolo dopravy a prepravy, či už vnútroštátne alebo medzinárodné, sa v Zaslat.cz pohybujeme dnes a denne. Máme pod palcom všetko, čo s tým súvisí, aby vy už ste nemuseli vybavovať vôbec nič navyše. Držíme sa troch zásad: rýchlosti, spoľahlivosti a rozumných cien. Našimi zákazníkmi sú okrem veľkých firiem aj jednotlivci alebo domácnosti, ktorí skrátka chcú niekam poslať balík alebo zásielku. Niekedy to neponáhľa. Ale niekedy … včera bolo neskoro.

Pohodlie

sofa
Posielajte balíky z pohodlia svojho gauča

Rýchlosť

Balík doručíme do 48 hodín po Európe a do do 96 hodín po celom svete

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Keď je málo času, prichádza na rad expres

Je nám to jasné, občas je jednoducho času tak málo, že každá minúta navyše predstavuje absolútne nehorázne zdržania. A v takom prípade si nemôžete dovoliť čakať, až balík precestuje celý svet, keď mu to predsa trvá desiatky hodín. Preto ponúkame aj expresnú prepravu zásielok – práve pre takéto mimoriadne situácie, kedy je potrebné balík mať na svojom mieste čo najskôr.
Doručenie za 24 hodín môžeme zaručiť po Európe. Potrebujete urýchlene poslať zásielku do Dánska? Balík do Maďarska, Rumunska alebo Grécka? Pokiaľ ho odovzdáte ráno alebo dopoludnia, večer tam bude. Je to síce o niečo drahšie, ale zato neskutočne praktické a rovnako spoľahlivé, ako v prípade klasickej zásielkovej služby. Pripomíname, že bežne doručujeme po Európe do 48 hodín a po svete obvykle do 72, najneskôr do 96 hodín. S expresnou zásielkou je to dvakrát rýchlejšie.

Ako funguje expresný doprava balíkov

Expresné zásielky sú našou špecialitou. Prepájame kuriérov so zákazníkmi, takže tí nemusia urobiť nič viac, než odovzdať balík. Všetko potom už je na kuriérovi. Našimi partnermi sú renomovaní profesionáli z firiem ako DHL, TNT alebo GLS. Tí všetci sa zaoberajú doručovaním balíkov a logistikou už pekných pár rokov. Za tú dobu dokázali vychytať všetky muchy, ale stále hľadajú priestor pre zlepšovanie. Spoločne kladieme dôraz na rýchlosť, precíznosť a špičkovú starostlivosť o každú zásielku. Aby sme si boli istí, každý vás balík navyše zadarmo poistíme, takže ho nám môžete zveriť úplne bez obáv. A ak by ste predsa len chceli mať prehľad o tom, kde sa práve nachádza? DHL expres alebo TNT expres sledovanie zásielky sú služby, ktoré vám umožní sledovať zásielku online. Získate tak neustály prehľad o jej pohybe po Slovenskej republike, alebo dokonca po celej Európe. A zajtra už bude v cieli. Skúste to se Zaslat.cz!

Chcem poslať zásielku so zľavou