22.5.2016

Medzinárodná preprava zásielok a balíkov do a zo zahraničia

Pri pohľade z vesmíru vyzerá naša planéta priamo impozantne. Vidíte ju v

medzinárodná preprava zásielok

duchu? Teraz si vytvorte imaginárny pavučinu, ktorú celú Zem obaľte. Tahle pavučina predstavuje akúsi fiktívne siet, ktorá symbolizuje prepojenie všetkých miest našej planéty. S tým, ako prudko sa vyvíja technológie, úzko súvisí aj nutnosť prepravovať tovar nielen v rámci jedného štátu, ale rovno naprieč kontinentmi. Nielen jednotlivci, ale aj firmy potrebujú, aby sa ich produkty dostali jedného miesta na planéte na druhej. Čo najskôr , čo najspoľahlivejšie . Na to je taky postavená celá medzinárodná preprava zásielok. A práve od toho sme tu my, ktoré práve preprava balíkov baví, partia nadšencov zo Zaslat.cz.

Pohodlie

sofa
Posielajte balíky z pohodlia svojho gauča

Rýchlosť

Balík doručíme do 48 hodín po Európe a do do 96 hodín po celom svete

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať zásielku

Medzinárodná balíková preprava za solídne ceny

Narozdiel od vnútroštátnej prepravy je tá medzinárodná náročnejšie. Aj to sme však ľahko zvládli a medzinárodná preprava zásielok a balíkov je našim koníčkom i životným poslaním a najväčšiu radosť nám robí radosť našich zákazníkov. Keď vám balík z druhého konca sveta dorazí do vlastných rúk za menej ako 96 hodín od chvíle, kedy ho odosielateľ odovzdal profesionálnemu kuriérovi, presvedčíte sa o tom, že dnes už je možné naozaj všetko.

Že to bude drahé? Nemusí byť. Pretože v Zaslat.cz zabezpečujeme prepravu tisíce balíkov a zásielok denne, môžeme si dovoliť ponúknuť bezkonkurenčné ceny. Posielanie balíkov do zahraničia nebolo nikdy jednoduchšie. Možno aj vy máte príbuzných, kolegov alebo kamarátov v zahraničí a čas od času im chcete poslať balík, zásielku alebo list … len neviete, ako na to. Chcete samozrejme, aby to bolo rýchlo a spoľahlivo. A preto sa zverte sa do rúk profesionálov – trebárs ako tých od nás v Zaslat.cz.

 

Preprava zásielok do zahraničia – Celý svet máme pod palcom

Skôr bývalo zvykom, že si zamilované páry medzi sebou posielali listy. Čakanie na takéto správy sa však mnohokrát pretiahlo na celé týždne a udržiavalo medzi partnermi stálu mieru určitého romantického napätia – list na koniec sveta cestoval predsa len pomerne zložito. Zato dnes máme úplne iné možnosti. Dievča s chlapcom si môžu písať v reálnom čase, aj keď sa nachádzajú každý na inom kontinente a delí ich tisíce kilometrov mora a pevniny. Ale ako to majú urobiť, keď si chcú poslať darček?

Ako poslať balík do zahraničia

Pretože teleportáciu zatiaľ ešte nevieme, musíme si vystačiť s hustou a prepracovanou sieťou medzinárodnej prepravy balíkov a zásielok. V Zaslat.cz to máme pod palcom – preprava zásielok do zahraničia je naším denným chlebom. Pomocou výhodných zmlúv prepájame kuriérov, dopravcu a cieľové zákazníkov. Kuriér si balík alebo zásielku vyzdvihne priamo u zákazníka, odovzdá ju dopravcovia a ten sa postará o to, aby ju druhá strana získala v rekordnom čase.

Spolupracujeme s renomovanými a silnými partnermi, ktorí majú bohaté skúsenosti s doručovaním balíkov a zásielok. Na všetko dohliada profesionálne vyškolení dispečeri. A to hlavné: váš balík doručíme kamkoľvek – a to doslova. Môžete sa tiež pozrieť na náš návod ako balík do cudziny poslať!

Potrebujete zásielku dostať do Ázie, Afriky, alebo snáď na Severný pól? Žiadny problém. Mrknite na zoznam krajín, kam všade doručujeme. Zoznam štátov vám zaplní celý monitor, a ešte budete musieť niekoľkokrát rolovať myšou. Neexistuje miesto, ktoré by sme na svete nenašli. A to všetko stihnete v prípade Európy za 48 hodín, po svete budeme hotoví do 96 hodín. Chcete sa o tom presvedčiť? Leží vám práve doma zásielka určená pre druhý koniec sveta? Zavolajte a my už to vybavíme! Ako bonus ponúkame nielen zľavu dve stovky za prvý balík, ale aj bezplatné poistenie a vybavenie všetky potrebné administratívy za vás.

Chcem poslať zásielku so zľavou