Nakupovanie z USA cez vašu novú Americkú adresu

Amerika je krajina príležitostí plná rozmanitej prírody, kultúry ale aj vyspelých technológií. Na mape by ju asi nikto z nás dlho nehľadal najmä vďaka svojej rozlohe cez 42,5 mil km2. Do Ameriky ľudia jazdia za dobrodružstvom, za prácou, ale aj na nákupy, pretože niektoré výrobky a značky sú tu podstatne lacnejšie ako inde vo svete. Ale ako to urobiť, keď do Ameriky nechcem ísť, ale napriek tomu chcem nakupovať a mať istotu, že môj balíček dorazí a súčasne na neho nečakať celú večnosť?

Práve pre Vás je tu k dispozícii služba Shipito. Mnohí z Vás sa s nákupmi z Ameriky už stretli a tým pádom zákonite aj so strasťami, ktoré sú s tým spojené, ako je preclenie, zachytenie balíka na colnej správe, nesplnenie povinných náležitostí a iné. Nie ojedinele sa teda mohlo stať, že balík dorazil aj s mesačným oneskorením, a alebo bol zaslaný späť k odosielateľovi. To sa Vám s Shipito nikdy stať nemôže. Dôvodom je plne automatizovaný systém prepravy zásielok a využitie Americké adresy, ktorú si zadarmo môže vytvoriť každý na svete. A ako to funguje? Pozrite sa na video nižšie, kde sa všetko dozviete.

https://www.shipito.com/cs/

Tu je odkaz cez, ktorý sa môžete na Shipito zaregistrovať a začať pohodlne a bez starostí nakupovať z Amerických e-shopov. A čo keď si neviete rady, ako nákup vykonať? Nebojte, ani to nie je prekážkou toho, aby sa k Vám vaša vysnívaná zásielka dostala. Jednoducho využite možnosť Asistovaného nákupu. Naši pracovníci nakúpi všetko za Vás. Platbu potom urobíte pomocou vášho Shipito účtu a potom už len stačí počkať, až balíček dorazí.

A koľko zaplatíte za prepravu balíčka? Vďaka obrovskému množstvo zásielok, ktoré Shipito zaisťuje, Vám umožní ušetriť za prepravu zásielky až 80% oproti bežným cenám vďaka množstevné zľave. A ak by ste si balíček nemohli vyzdvihnú okamžite tak Vám ho uskladníme až na 90 dní zadarmo. Pripojte sa aj vy k miliónom spokojných zákazníkov, Shipito Vám vašu zásielku doručí, nech ste kdekoľvek.

Uložit odkaz do záložek.