12.6.2016

Preprava a doprava kusových zásielok – expresné

přeprava kusových zásilekVitajte v Delibarry – medzinárodná aj vnútroštátna preprava kusových zásielok je pre nás denným chlebom. Zabezpečíme, že sa váš balík dostane z A do B v rekordnom čase, spoľahlivo a navyše za rozumnú cenu. Ako je to všetko možné? Čítajte ďalej, objasníme vám to.
 

Pohodlie

sofa

Posielajte balíky z pohodlia svojho gauča

Rýchlosť


Balík doručíme do 48 hodín po Európe a do do 96 hodín po celom svete

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať kusovú zásielku

Kamkoľvek na svete

Náš koncept je v zásade jednoduchý. Prepájame totiž zákazníkmi kuriérov od našich silných partnerov – iste ste už niekde videli trojpísmenová logá renomovaných firiem ako GLS alebo TNT. S týmito kráľovi svetovej logistiky máme uzatvorené výhodné zmluvy. Siet európskych i svetových diaľnic, ciest a cestičiek dennodenne brázdia tisíce dodávok s vyššie spomínanými nápisy na boku. Dokážu na svete nájsť akékoľvek miesto a doručiť tam váš balík alebo kusovú zásielku. Ak chcete niečo poslať po Slovensku, stihneme do 24 hodín. Ráno odovzdáte, večer to dorazí. Potrebujete poslať kusovú zásielku kamkoľvek po Európe? Do 48 hodín sme tam. A ak trváte na rýchlejšom vybavenie a dva dni si nemôžete dovoliť (vieme, že čas sú peniaze), ponúkame riešenie: expresnú prepravu kusových zásielok. Svoj cieľ potom balík nájde už druhý deň, teda do 24 hodín. A vo svete? Garantujeme doručenie do 96 hodín, zvyčajne to však stíhame už za tri dni, teda do 72 hodín. Skrátka, sme ako blesk. Príde vám to nemožné? Je len jeden spôsob, ako sa presvedčiť o opaku. Vyskúšajte nás!

Ako sme na tom s cenami

Viete, koľko váži priemerný balík posielaný cez dopravné služby, napríklad ako Delibarry? Sú to 3 kg. Najčastejšie posielate na Slovensko a do veľkej Británie. A chcete to samozrejme nielen čo najrýchlejšie, ale hlavne čo najlacnejšie. Chápeme, že pre zákazníkov sú ceny kľúčové a preto prichádzame na trh s mimoriadne výhodnými ponukami. Ale tiež vieme, že klienti najprv chcú nejaký dôkaz.

Zamerali sme sa preto na ceny u nás a u konkurencie a zostavili prehľadnú tabuľku, ktorú nájdete na našom blogu . Ako si stojíme? Nie je to najhoršie. Ba naopak – sme radi, že môžeme s kľudným svedomím doložiť, že naše ceny patria vždy k tým nižším. Spomínanú trojkilové zásielku doručíme v prípade štandardných taríf (teda klasické doručenie bez expresného) až trikrát lacnejšie ako u konkurencie.

A ešte niečo: pre nových zákazníkov sme pripravili zľavu dve stovky na ich prvý balík. Tak nezabudnite: akonáhle budete potrebovať doručiť kusovú zásielku, v Delibarry už na vás čakáme.
Chcem poslať zásielku so zľavou