Slovenská pošta-balík do ruky

V dnešnej dobe sa snažíme ušetriť čas, čo najviac to ide. Pomáha nám v tom služba od Slovenskej pošty balík do ruky, aby sme nemuseli stáť v rade na pošte necháme si zaslať balík do ruky. Odovzdanie balíka do ruky je možné odovzdať kdekoľvek podľa priania zákazníka. Posielajte balíky pohodlne z domova cez zaslat.cz

Čo znamená Balík do ruky?
So službou balík do ruky môžete posielať balík do hmotnosti 50 kg na akúkoľvek adresu v rámci Slovenskej republiky. Garancia doručenia priamo do rúk adresáta už nasledujúci pracovný deň od podania zásielky. Je tu možnosť využitia služby Komplexné doručenie, pri ktorej bude zásielka doručená zákazníkovi priamo do bytu alebo napríklad do kancelárie.

Prečo je Balík do ruky výhodný?
Adresát si môže upraviť čas alebo spôsob doručenia. Na webe aj v mobilnej aplikácii je služba poskytujúca zmeniť termín doručenia i spôsob doručenia. Vo vybraných lokalitách je možnosť doručenia v popoludňajších hodinách. Možnosť garantovaného času do určitej hodiny alebo sobotu a nedeľu a vo štátne sviatok. Adresát je informovaný o doručovaní balíka prostredníctvom SMS alebo e-mailom v deň podania. Ak adresát nie je zastihnutý, môže sa dohodnúť na opätovnom doručenie v inom termíne, ktorý mu bude lepšie vyhovovať

Odosielanie Balíku do ruky
Zabalenú zásielku opatrenú adresnými údajmi stačí priniesť na poštu a predložiť zákaznícku kartu alebo vyplniť podací lístok. Balík je možné podať vo vybraných poštách. Ďalej využitie služby odvoz balíka. Balík bude vyzdvihnutý u Vás doma či v práci. Ak chcete, aby bol adresát vopred elektronicky informovaný musíte odovzdať kontaktné údaje-mobilný telefón alebo email. Za odovzdanie kontaktu na adresáta navyše získate zľavu zo základnej ceny služby. Pokiaľ nebude balík adresátom vyzdvihnutý ani po druhom upozornení pošty, bude poslaný bezplatne späť odosielateľovi. Ak si zvolíte službu e-doručenka, budete informovaný rovnako ako o prevzatí balíka prostredníctvom SMS alebo e-mailu.

Čakanie na Balík do ruky
Ak nebol balík do ruky doručený je možnosť vyzdvihnutia balíka na pošte bez nutnosti preukazovať totožnosť. Tu stačí predložiť kód pre vyzdvihnutie, ktorý adresát nájde v SMS alebo v e-mailovom avíze o uložení. Zásielku môže vyzdvihnúť aj tretia osoba. Výzva na vyzdvihnutie zásielky bude tiež uložená vo Vašej poštovej schránke.

preprava kusových zásielok

So službou zaslat.cz je všetko jednoduché
Služba zaslat.cz poskytuje všetky dopravcu na jednom mieste napríklad TNS, PPL a GLS. Ponúka najlepšie ceny na trhu. O svojej zásielke budete mať neustály prehľad, kde sa práve nachádza a to vďaka monitorovaciemu číslu. Vyskúšajte službu zaslat.cz spokojnosť zákazníkov na prvom mieste.

Uložit odkaz do záložek.