8.5.2019

Taliansko

Výsledek obrázku pro vlajka Itálie

Taliansko je miestom časté turistické destinácie, ktorú ročne navštívi tisíce turistov ako zo sveta tak i českej republiky. Niet sa čo čudovať. Je to krásna krajina zaliata slnkom, krásnymi plážami, ale aj posiata horami. Ale aj taká krajina nemá všetko a čas od času niečo potrebujú dopošleme. Práve v takýchto chvíľach prichádzame na rad my s našou prepravnou spoločnosťou. Do Talianska aj z Talianska prepravujeme balíky všetkého druhu v naozaj veľkom množstve. Pri garanciu doručenia do troch dní a profesionálny zákazníckou podporou sa nie je čomu diviť, že naši prepravcovia majú stále plné ruky práce. Tak neváhajte a skúste to s nami aj Vy. Budete milo prekvapení ako ľahké a pohodlné to je.

Cena so zľavou

Prvý balík už od 14,5 Euro

Rýchlosť

Balík doručíme do 3 dní

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík do Talianska

Doručovanie balíkov v Taliansku

Taliansko je pomerne rozmanitá a zasielanie balíkov má v rôznych častiach krajiny rôzne pravidlá. Tak ku príklade pri zasielaní balíkov do San Marína platia iný colné pravidlá, než vo zvyšku Talianska. Obdobné je to aj s Vatikánom. Nemusíte z toho však mať strach. Práve od toho sme tu pre Vás my. So všetkými náležitosťami radi pomôže a zaistíme, že sa váš balík dostane do správnych rúk. Za tým si stojíme a ako dôkaz poskytujeme bezplatné poistenie balíkov do 200 Euro

O Taliansku vieme všetko

O Taliansku je známe, že sa rozkladá na Apeninskom polostrove, ktorý sa nachádza na juhu Európy. Na svoje si tu prídu priaznivci lyžovania, horskej turistiky, ale aj milovníci pláží a mora a vodných radovánok. So svojou rozlohou viac ako 300 tis Km2 sa jedná o 69 najväčšej krajine sveta. Doručiť po takej krajine balíček včas môže byť teda pekný oriešok. Nie však pre nás. Vďaka našej sieti prepravcov a vyspelým technológiám, ktoré pri preprave využívame, sa nikdy nemôže stať, že by sa balíček niekde zatúlal, alebo zostal ležať zabudnutý na colnici. Celý proces je plne automatizovaný a cestu svojho balíčka môžete pohodlne sledovať prostredníctvom počítača, alebo svojho telefónu. Tak na čo ešte čakáte? Stačí kliknúť na nasledujúci odkaz a Vaša zásielka je už na ceste.

Chcem využit zľavu 200,- Sk na prvú zásielku do Talianska!