12.6.2016

Ako poslať balík alebo zásielku do Francúzska

balík do Francúzska

Francúzsko – tá čarovná krajina! Krajina dobrého jedla a vína, krajiny lásky a romantických príbehov, krajina vysokých hôr, drsnej prírody, rozprávkových pláží i morského príboja … vitajte vo Francúzsku, turisticky najvyhľadávanejšie krajine na svete. Okrem miliónov turistov však do Francúzska putujú každý deň aj stovky, alebo snáď tisíce balíkov, ktoré cestovali treba cez celý svet, aby našli svoje cieľové majiteľa práve vo Francúzsku. Aj my v Delibarry tam doručujeme. Chcete poslať balík do Francúzska? Skúste to s nami.

Cena so zľavou

Prvý balík už od 8€

Rýchlosť

Balík doručíme do 3 dní

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík z / do Francúzska

Tri dôvody, prečo Delibarry

Môžeme vám ponúknuť tri základné dôvody, prečo si zvoliť práve naše služby, keď chcete posielať zásielku do Francúzska:

 

    • Po prvé, Delibarry je rýchly . Garantujeme doručenie do troch dní, zvyčajne to ale stihneme ešte rýchlejšie. A ak by ste chceli mať balík na svojom mieste už do zajtra, môžeme sa dohodnúť na expresné zásielke. Tá je vybavená do 24 hodín.

 

    • Po druhé, Delibarry je spoľahlivý . O vaše balíky a zásielky do Francúzska sa staráme ako o vlastné. Zaobchádzame s nimi starostlivo a navyše je zdarma poistíme. Takže sa nemusíte báť, že by sa s nimi po ceste niečo stalo. Môžete nám teda zveriť aj cenné predmety.

 

    • A do tretice? Delibarry je lacný . Chápeme, že málokto si môže dovoliť vyhadzovať peniaze oknom. Preto za naše služby nepožadujeme žiadne premrštené sumy, ale primerané, rozumné ceny, ktoré zahŕňajú poštovné do Francúzska, dopravu a všetko, čo s tým súvisí. Neplatíte nič navyše a navyše poskytujeme širokú škálu zliav – tak treba každému novému zákazníkovi ponúkneme dve stovky na jeho prvý balík.Ako vám Delibarry uľahčí život

U toho ale nekončíme. Nechajte sa presvedčiť, že Delibarry vám pomôže všetko vybaviť tak, že nebudete musieť urobiť nič iné, než pripraviť balík a odovzdať ho do rúk kuriéra, ktorý príde priamo na váš prah. Žiadne nalepovanie štítkov, zabezpečovanie colných povolení, vyplňovanie faktúr … O všetko sa postaráme my. Kuriér si od vás balík vyzdvihne a zaistí jeho prepravu do Francúzska. Tu je potom balík distribuovaný pomocou miestnej siete našich partnerov. K cieľovému zákazníkovi sa dostane najneskôr do 72 hodín od okamihu, kedy ste len odovzdali.
Chcem využiť zľavu 7€ na prvú zásielku do / z Francúzska!