12.6.2016

Balíky do / z Anglicka

Doprava balíků anglie

Z Londýna je to do Prahy viac ako tisíc dvesto kilometrov, takže ak by ste sa vydali na cestu autom, musíte počítať s prinajmenšom dvanásťhodinovú cestou. K tomu ešte pripočítajte dobu strávenú v prípadných kolónach a prekonanie bariéry v podobe Lamanšského prielivu (buď na trajekte, alebo cez Eurotunel vedúci pod morom) a razom sa cesta do Spojeného kráľovstva pekne pretiahne.

Cena so zľavou


Prvý balík už od 7€

Rýchlosť


Balík doručíme i do 24 hodín

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík z / do Anglicka

Z Anglicka alebo do Anglicka ako na bežiacom páse

A teraz si predstavte, že potrebujete poslať balík – balík do Anglicka. Alebo naopak – očakávate balík z Anglicka. Objednali ste si napríklad tovar v miestnom e-shopu, napríklad detské oblečenie z Anglicka? Samozrejme, že pre neho nepôjdete cez polovicu Európy sami, ale niekomu túto úlohu zveríte. Niekomu, kto sa v tom vyzná a dokáže za vás vybaviť všetku potrebnú administratívu. Komu? Samozrejme že profesionálom z Zaslat.cz, ktorí vedia, ako na to. Preprava zásielok z alebo do Veľkej Británie je pre nás úplnou hračkou. Zvládame to po prvé rýchlo (garantujeme doručenie do 3 dní a v prípade expresné zásielky už do 24 hodín), spoľahlivo (nezastaví nás nič, počasie už vôbec nie) a hlavne: za nízke ceny. Poslať balík do Anglicka najlacnejšie dokáže len Zaslat.cz.

Zoznámte sa s dokonalým systémom

A ako to celé funguje? Naši dispečeri dokážu prepojiť širokú sieť kuriérov, ktorí sa pohybujú po celej Európe, a zabezpečiť, že si balík vyzdvihnú priamo u vás doma. Kuriér zaistí nielen prevzatie zásielky alebo balíka, ale tiež vytlačí a nalepí na balík potrebný štítok, takže vy sa nemusíte starať o nič navyše. Kuriér odovzdá vašu zásielku ďalej, a akonáhle sa balík dostane na území Veľkej Británie, prevezme si ho miestna spoločnosť Parcelforce, ktorá vyhľadá konkrétneho príjemcu. Cena prepravy z Anglicka do SR je dostupný na webových stránkach Royal Mail , teda kráľovskej pošty. Pri plánovaní dopravy balíka do Anglicka (poťažmo celej Veľkej Británie) je nutné mať na pamäti, že britská pošta funguje len o pracovných dňoch. Ale nebojte sa, že by sme vám kvôli tomu účtovali dni navyše. Sviatky a víkendy berie do úvahy náš praktický online kalkulátor, ktorý vám pomôže naplánovať trasu vášho balíka od štartu až do cieľa. Jeho pohyb potom môžete sledovať cez internet a presvedčiť sa, že v Zaslat.cz držíme slovo a dodáme ho včas.Chcem využiť zľavu 7€ na prvú zásielku!