12.6.2016

Preprava zásielok do a z Nemecka

poštovné balík do německa

Keď sa trochu zamyslíte, určite prídete na niekoho známeho, kto žije alebo dlhodobo zdržiava v Nemecku. Príbuzný, kamarát, kolega … Niet divu, hovorí sa, že v Nemecku sa žije lepšie a že tam boli vždy ďalej. Preto nás to tam tak ťahá. Ale predsa len: cesta do Nemecka trvá pár hodín. A čas sú peniaze. Potrebujete poslať balík alebo zásielku do Nemecka? Stráviť niekoľko hodín na diaľnici si môže máloktorý zamestnaný človek dovoliť. Nemá teda samozrejme zmysel, aby ste s ňou jazdili osobne. Zverte ju do rúk profesionálov, napríklad tých od nás zo Zaslat.cz! Preprava zásielok do Nemecka je pre nás denný chlieb. Chcete sa o tom presvedčiť? Nižšie nájdete ďalšie podrobnosti.

Cena so zľavou


Prvý balík už od 5€

Rýchlosť


Balík doručíme i do 24 dní

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík z / do Nemecka

Pripravte balík a my už to zariadime

Balík do Nemecka dokážeme doručiť už do dvoch dní. Sme rýchli a spoľahliví – a na tom si zakladáme. Chápeme, že nie každý zákazník má prehľad o tom, čo všetko je potrebné zariadiť z hľadiska administratívy. Pretože každá krajina má svoje špecifické pravidlá a rôznu cenu poštovného, ​​je jasné, že vy ako naši klienti sa v tom zvyčajne nevyznáte. Zato my to máme pod palcom. A preto všetko zabezpečíme za vás. Jediné, čo bude vašou úlohou, je pripraviť pre nás balík tak, aby si ho mohol vyzdvihnúť kuriér. Do Nemecka sa potom balík dostane najrýchlejšie a najlacnejšie. A ak práve veľmi ponáhľate a dva dni sú pre vás príliš, potom je tu navyše možnosť využiť expresné zásielkové služby. Je síce o niečo drahšie, zato umožní doručiť balík do Nemecka už druhý deň. Aby ste mali už od začiatku prehľad, koľko zaplatíte, ako dlho to bude trvať a kde sa vaša zásielka práve nachádza, všetko vám osvetlí praktický online kalkulátor .

Balík je v Nemecku

Čo bude s vaším balíkom, až ho predáte kuriérovi? Je to jednoduché. Kuriér do Nemecka zabezpečí čo najrýchlejšiu dopravu a akonáhle sa zásielka dostane cez hranice, prevezme si ho náš tamojší partner: renomovaná ligistická spoločnosť GLS , ktorú iste poznáte. Jej kamióny a dodávky brázdia i slovenskej cesty. V GLS už vedia, čo a ako. Okrem toho, že ide o pôvodom nemeckú firmu, sa môžu pochváliť dlhými rokmi skúseností. Za tú dobu sa naučili, ako nakladať s časom čo najefektívnejšie, ale hlavne: ako doručiť balíky naozaj tam, kam patrí. Pokiaľ kuriér GLS z nejakého dôvodu opakovane nezastihne cieľového zákazníka na jeho adrese, doručí zásielku na pobočku (Parcel Shop) a zákazník bude informovaný o tom, že si ju tam môže vyzdvihnúť.
Chcem využiť zľavu 7 EUR na prvú zásielku do / z Nemecka!