25.7.2016

Balík do Belgicka

Pri posielaní balíkov do zahraničia je vždy potrebné dodržiavať niekoľko legislatívnych pravidiel, aby sme si boli istí, že balík nebude zadržať na hraniciach a dorazí v poriadku na miesto určenia. Je dôležité vopred si zistiť, aké zákony sú platné v danej krajine, a tie potom rešpektovať. Týka sa to vypĺňanie rôznych formulárov, colných a ďalších poplatkov alebo toho, čo môžeme a nemôžeme poslať. Pre niektoré druhy tovaru totiž platia prísne obmedzenia.

Cena so zľavou

Prvý balík už od 8€

Rýchlosť

Balík doručíme do 3 dní

Jednoduchosť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslať balík do Belgicka

Pravidlá je nutné dodržiavať

Ak posielame balíky do vzdialenejších miest za hranicami Európy, musíme sa pripraviť na vyššiu administratívnu záťaž, dlhšiu dobu dodania a samozrejme aj vyššiu cenu odvíjajúce sa od nákladov na dopravu. Ovšem ak chcete poslať balík v rámci Európskej únie, nemusíte platiť žiadne clo a všetko je maximálne zjednodušené tak, aby ste si nemuseli lámať hlavu s žiadnymi nariadeniami.

Obmedzenia týkajúce sa obsahu balíka sa vo väčšine európskych krajín vrátane Belgicka vzťahujú na návykové látky ako alkohol a tabak, niekde je regulované posielanie drahých kovov, šperkov či kožušín. Opatrnosť je na mieste vždy, keď chceme posielať zbrane alebo iné potenciálne nebezpečné predmety. Ak si nie ste istí, či váš balík náhodou neobsahuje niektorý zo zakázaných predmetov, odporúčame aj to vopred overiť – pomôže napríklad naše zákaznícka linka.

Chystáte sa poslať balík do Belgicka?

Belgicko, ktorá predstavuje samotné srdce Európskej únie, je od slovenských republiky vzdialená približne deväťsto kilometrov. Autom by ste tam teda bol za nejakých deväť hodín, lietadlom asi za hodinu. Ak k tomu však pripočítate prípadné dopravné zápchy, čakanie na odbavenie na letisku, oneskorenie či nenavazování leteckých spojov … razom sa nám tá cesta pekne pretiahne. Keď chcete do Belgicka poslať napríklad len jediný balík, nemá samozrejme žiadny zmysel, aby ste kvôli tomu cestovali s ním. Úplne bude stačiť, keď si objednáte služby prepravných spoločností. Trebárs taký Zaslat.cz to vie najlacnejšie a tak rýchlo, ako je to len možné. Garantujeme doručenie balíka na cieľové miesto v Belgicku už do troch pracovných dní. Vyjde vás to lacnejšie, ušetríte čas a starosti spojené s organizáciou cesty.

Všetko vybavíme za vás

Ak teda poznáte niekoho v Belgicku, môžete mu urobiť radosť napríklad milým darčekom. Naši kuriéri už sa teší, až si ho u vás budú môcť vyzdvihnúť. Zavolajte treba ešte dnes! A keby ste náhodou moc ponáhľali a tri dni pre vás boli moc dlhá doba, nezúfajte. Služba expresné doručenie umožní dopraviť váš balík do Belgicka už do 24 hodín.

Chcem využiť zľavu 7€ na prvú zásielku do Belgicka!